Програма екранного збільшення з мовною підтримкою ZoomText Magnifier/Reader

Програма екранного збільшення з мовною підтримкою ZoomText Magnifier/Reader
Програма екранного збільшення з мовною підтримкою ZoomText Magnifier/Reader - це повністю інтегрована програма для користувачів зі зниженим зором. ZoomText Magnifier/Reader збільшує та покращує текст та зображення на екрані комп'ютера, читає вголос текст, що набирає користувач, промовляє вголос основні дії програми, автоматично читає документи, веб-сторінки, електронну пошту.
10000 грн.
До порівняння

Принцип роботи програми: ZoomText Magnifier/Reader має функції збільшення та візуального вдосконалення зображень та текстів на екрані, що надає можливість слабозорим людям отримати візуальний доступ до інформації на екрані. Крім того, програма озвучує вголос деякі дії користувача та тексти.

Увага! ZoomText Magnifier/Reader призначена для користувачів зі зниженим зором. Для створення універсального робочого місця для слабозорих та незрячих людей рекомендується інша програма - Fusion, що підтримує всі функції візуального доступу до інформації ZoomText та функції мовленнєвого доступу та підтримки Брайля програми екранного доступу JAWS.


Основні характеристики:

 •  Гнучке збільшення у діапазоні від 1 до 36 крат (до 60 крат у Windows 8). Можливе налаштування використання тільки обраних рівнів збільшення.
 • Технологія «xFont» для збільшення та налаштування шрифтів тексту. Технологія xFont відображає текст з високою чіткістю, який легко читати на всіх рівнях збільшення. Налаштування програми дозволяють точно налаштувати товщину шрифту та проміжки для додаткової розбірливості.
 •  Підтримка пристроїв з сенсорними екранами: планшетів, ноутбуків та моніторів настільних ПК. Дана функція наявна виключно для ZoomText 10.1 для Windows 8, Windows 8.1 та Windows 10 і пристроїв з сенсорними екранами,що підтримують 5 або більше одночасних дотиків. 
 •  Відтворення текстів природними голосами. Наявні понад 70 голосів високої якості для найпоширеніших мов та діалектів.
 • Мовна підтримка - автоматично відтворює вголос елементи керування у програмі, включаючи меню, діалоги, перегляди списків та повідомлення. Мовна підтримка  ZoomText Magnifier/Reader дозволяє вам чути, що ви робите: під час введення тексту, за допомогою миші та навігації по меню ZoomText озвучує кожну вашу дію. Встановлення параметрів функцій "Відлуння" дозволяють налаштувати озвучування.  
 • Функції збільшення програми ZoomText Magnifier/Reader включають всі функції збільшення програми ZoomText Magnifier.
 •  Автоматичне читання документів, веб-сторінок та електронних листів в основній програмі та у спеціальному оточенні. Можливість представлення тексту у вікні у вигляді рядку, що біжить, або декількох рядків з переносом по словах. Текст має можливість читатися цілком, по словах, по рядках, по реченнях та по абзацах. Можливо виділити кольором слово, яке читається, причому параметри такого виділення можна налаштувати, у тому числі форму, колір, розмір і прозорість. Додаток AppReader програми ZoomText Magnifier/Reader автоматично читає документи, веб-сторінки та електронну пошту в головній програмі. Додаток DocReader програми ZoomText Magnifier/Reader читає документи в спеціальному середовищі, де текст форматується для легшого перегляду та сприйняття.
 • AppReader читає документи, веб-сторінки та електронну пошту в основній програмі. Коли ви входите та виходите з AppReader, перегляд документа не змінюється, забезпечуючи швидкий і плавний перехід між редагуванням документа та читанням. AppReader може автоматично читати весь документ, або ви можете вручну задати читати слово, рядок, речення чи абзац. По мірі читання кожне слово, що вимовляється, виділяється кольором. Налаштування AppReader дозволяють налаштувати зовнішній вигляд виділення слів, включаючи форму, розмір, колір та рівень прозорості такого виділення.
 • DocReader читає документи, веб-сторінки та електронну пошту в спеціальному середовищі, де текст форматується для легшого перегляду. Текст подається в один або декілька рядків  з вибором шрифтів, кольорів, виділення слова та рівня збільшення. DocReader може автоматично читати весь документ, або ви можете вручну задати читати слово, рядок, речення чи абзац. По мірі читання кожне слово, що вимовляється, виділяється кольором. Екран DocReader займає весь дисплей з панеллю інструментів у верхній частині екрана та текстом документа під ним. Текст документа форматується та відображається відповідно до поточних налаштувань DocReader.
 •  ZoomText Recorder дозволяє перетворити текст із документів, веб-сторінок, електронної пошти тощо в аудіозаписи, які ви можете перенести на свій мобільний пристрій і слухати коли вам зручно. Записи можна зберегти безпосередньо у списку відтворення ZoomText Recorder в iTunes або Windows Media Player та автоматично синхронізувати з мобільним пристроєм. Кожен запис створюється за допомогою вибору голосів ZoomText або будь-яких інших голосів, доступних у вашій системі.
 • Наявна функція "ZoomText Background Reader", що дозволяє прослуховувати документи, веб-сторінки, електронну пошту тощо під час одночасного виконання інших завдань. Ви просто вибираєте текст, який ви хочете прослухати, і натискаєте гарячу клавішу Background Reader, коли програма читання тексту починає читати текст під час іншої роботи. Ви можете в будь-який час призупинити та відновити читання, перейти вперед та назад по словах чи реченнях.
 • Зони читання дозволяють миттєво бачити та чути вибрані місця у вікні програми. Наприклад, ваша програма баз даних може відображати десяток і більше полів інформації. У вашому нормальному робочому процесі вас можуть зацікавити лише деякі з цих полів. За допомогою зон читання ви можете миттєво бачити та / або чути ці вибрані поля за допомогою натискання швидкої клавіші. Ви можете створити до 10 зон читання для кожної програми. Під час відкриття та перемикання програм зони, визначені для активного додатка, автоматично завантажуються та готові до використання.
 • Наявна функція «Відлуння вводу» : озвучуює символи та слова, які вводить користувач. Можливо обрати озвучення посимвольно, по словах або обидва варіанти. Незалежно від вибору, користувач зможе вводити текст із більшою швидкістю та точністю.
 •  Наявна функція «Відлуння миші» : автоматично зчитує текст під вказівником миші. Під час переміщення вказівника по екрану лунають окремі слова або цілі рядки тексту. 
 • Інструмент "SpeakIt" дозволяє читати вибрані області екрану, натискаючи або перетягуючи мишу.
 • Вбудована підтримка популярних додатків, у тому числі Internet Explorer (підтримується IE 10 в ZoomText 10.1 для Windows 8), Microsoft Office (Word, Excel, Outlook; Office 2013 підтримується в ZoomText 10.1), Adobe, Firefox, OpenOffice, iTunes та Java - дозволяють читати та орієнтуватися в документах зі 100% точністю.
 • 8 режимів збільшення екрану, у тому числі повноекранний, лінза, накладення, рядок, прив’язка.
 • Покращення кольору при збільшенні: забарвлення, двоколірні режими і заміна проблемних кольрів.
 • Легко помітні курсори миші і тексту: зміни розміру і кольору, а також спеціальні локатори дозволяють легко помічати і відстежувати курсор миші і текстовий курсор.
 • Розширені можливості фокуса: дозволяють легко знаходити і відслідковувати елемент управління або пункт меню, що знаходиться у фокусі.
 • Плавна навігація: курсор миші завжди переміщається плавно, дозволяючи розгледіти інформацію по рядках і стовпчиках, залишаючись у активному вікні.
 • Підтримка двох моніторів: можливість розширити збільшену область на другий монітор або відобразити на другому моніторі збільшене або незбільшення зображення робочого столу.
 • Підтримка підключення web-камер високої чіткості для збільшення і перегляду друкованих зображень безпосередньо на екрані комп'ютера, включаючи банкноти, фотографії, журнали, етикетки ліків та ін.
 • Налаштування програм: можливість збереження унікальних налаштувань для кожної програми, яку ви використовуєте. Під час перемикання програм ZoomText автоматично завантажує потрібні налаштування.
 • Повна підтримка входу в Windows (із інтерфейсом ZoomText Logon) забезпечує важливі функції збільшення та читання з екрану під час входу в Windows.
 • Функція Smart Invert дозволяє переглядати фотографії в Internet Explorer 11 у натуральних кольорах, коли активована зміна яскравості та інвертування кольорів ZoomText.
 • Новий інструмент уніфікованого пошуку Finder  дозволяє шукати та переглядати документи, веб-сторінки та електронну пошту, щоб миттєво знаходити будь-яке слово чи фразу, яку ви шукаєте. Ви можете шукати у всьому тексті або лише в певних елементах, таких як заголовки, форми, посилання та зображення. 
 • Функція "Збільшити до 1х" дозволяє миттєво перемикатися між збільшеним зображенням та звичайним (не збільшеним) переглядом, не потребуючи змінення та зменшення масштабу.
 • Нові командні клавіші легше вивчити та використовувати. Нові командні клавіші також усувають конфлікти та проблеми сумісності, які існували у старих версіях ZoomText. 
 • Нова сучасна панель інструментів ZoomText  створена щоб полегшити навчання і  зробити користуванн ще більш зручним. Ви можете отримати доступ та керувати всією панеллю інструментів за допомогою клавіатури або миші. 
 • Нове геометричне згладжування - згладжує краї тексту (і графіки) в тих місцях, де функція xFont не може бути застосована, наприклад, при збільшенні  PDF-документів.
 • Новий консолідований AppReader робить автоматичне читання більш ефективним та гнучким, поєднуючи застарілі засоби читання ZoomText в один новий AppReader. З новим додатком AppReader ви можете читати прямо в цільовій програмі або переходити в режим перегляду тексту з високою контрастністю, що краще для візуального сприйняття. Ви можете починати та припиняти безперервне читання чи читання за словом, рядком, реченням чи абзацем. По мірі читання кожне слово, що вимовляється, виділяється кольором. Ви також можете виділити прочитані блоки тексту, натиснувши та перетягнувши мишу. 
 

Для використання програми ZoomText Magnifier/Reader потрібен персональний комп'ютер під керуванням Microsoft Windows з наступними характеристиками:

 • ОС: Windows® 10, Windows 8.1, Windows 7 з пакетом оновлень 1 (або пізнішої версії).
 • Процесор: двоядерний процесор 2 GHz i3 dual core або еквівалентний (рекомендується i5 або i7).
 • Обсяг пам'яті (ОЗУ): 4 ГБ (рекомендується 8 ГБ).
 • Потрібний простір на жорсткому диску: рекомендується накопичувач 1,3 GB SSD.  Після встановлення ZoomText Magnifier/Reader потрібний простір на жорсткому диску може бути зменшений шляхом видалення непотрібних голосів.
 • Відео: графічна карта або інтегрована графіка з підтримкою DirectX 10 або вище.
 • 5-точковий мультитач-дисплей для підтримки сенсорного екрану.
 • USB 2.0 для підтримки ZoomText Camera.
Призначення
Для слабозорих
Виробник
Freedom Scientific, США
Тип ліцензії
постійна
Синтез української мови
Відсутній