Электронные видеоувеличители

Дистрофія сітківки, глаукома, катаракта та інші захворювання органів зору спричиняють істотну втрату зору і якості життя, ускладнюють або унеможливлюють читання дрібного шрифту в книжках, газетах, меню, картах, квитанціях, пляшечках з ліками, тощо.

В даному розділі представлені технічні засоби реабілітації для людей з подібними порушеннями зору - електронні відеозбільшувачі: від невеликих кишенькових і портативних до стаціонарних. 

При розробці кожного з представлених пристроїв були враховані особливості в світловідчутті, кольоровідчутті і баченні форм слабозорими. Тому всі електронні відеозбільшувачі мають не тільки функцію збільшення, але і відображення інформації в різних колірних режимах. Якість збільшених зображень і тексту виключає спотворення, а тому використання цих пристроїв безпечне для зору. Крім основних функцій частина модельного ряду відеозбільшувачів оснащена і додатковими функціями: лінії читання, маски, читання вголос синтезованої мовою, тощо. Дізнатися більше про функції відеозбільшувачів Ви зможете, перейшовши на сторінки конкретних пристроїв, або звернувшись до нас за телефоном або електронною поштою.

Сортування: