Електронний ручний відеозбільшувач RUBY HD

Електронний ручний відеозбільшувач RUBY HD
RUBY® HD - компактний електронний портативний ручний відеозбільшувач високої чіткості, виробництва Freedom Scientific, США. Має вбудовану HD-камеру, повнокольоровий, яскравий екран з діагоналлю 10,9 см (4,3 дюйма), легкий корпус та збільшений об'єм пам'яті у порівнянні з моделлю "RUBY". RUBY HD відтворює кристально чисті зображення та має вдосконалені функції: 20 висококонтрастних кольорових режимів, лінії зчитування та маски, режим "Стоп-кадр" (Freeze Frame) та можливість зберігання та експорту зображень.
23000 грн.
До порівняння

Ключові особливості:

RUBY HD поєднує в собі технологію камери высокої чіткості з легким корпусом, та дозволяє отримати зображення високої контрастності. 

Плавне збільшення - від 2 до 13 разів, що дозволяє підібрати потрібний ступінь збільшення для конкретного тексту або зображення.

Крім функції збільшення, у RUBY HD встановлено 5 основних режимів перегляду (один повнокольоровий і чотири контрастних режими: чорний колір шрифту на білому тлі, білий колір шрифту на чорному тлі, жовтий колір шрифту на синьому тлі, жовтий колір шрифту на чорному тлі) та ще 15 додаткових кольорових режими, які налаштовуються. 

Ви хотіли б прочитати текст або збільшити зображення, а джерела освітлення недостатньо? У RUBY HD передбачене вбудоване підсвічування об'єкта збільшення. Таким чином, Ви зможете використовувати відеозбільшувач в будь-який час доби, незалежно від навколишнього освітлення.

З RUBY HD більше не доведеться кожного разу нахилятися, намагаючись максимально наблизитися до об'єкту. Просто зафіксуйте його зображення на екрані відеозбільшувача за допомогою функції «Стоп-кадр», а потім розгляньте його. RUBY HD дозволяє зберігати до 80 зображень в пам'яті пристрою та передавати їх на інші електронні пристрої через USB-порт.

Завдяки функції «Автофокус» зображення на екрані буде чітким і різким, навіть коли Ви переміщаєте відеозбільшувач над текстом, на відміну від звичайних оптичних лінз, що допускають розмиття і спотворення зображення.

Використання ліній читання та масок допоможе не втратити рядок при читанні.  

Відеозбільшувач RUBY HD простий і зрозумілий у використанні - Ви можете помістити його безпосередньо над об'єктом для збільшення, склавши ручку для утримування, або використовувати як збільшувальну лупу, утримуючи за ручку. Кнопки пристрою - великі і яскраві, з тактильними позначеннями, їх легко побачити і відчути на дотик.

Технічні характеристики:

 • ЖК екран з високою роздільною здатністю розміром 4,3 дюйма (10,9 см)
 • Вбудоване LED-підсвічування
 • Збільшення від 2 до 13 крат 
 • Легкий - вага лише 227 г
 • Підтримка швидкого читання з функцією Автофокус. Навіть при швидкому переміщенні пристрою по тексту, літери не будуть розмиватися
 • Ручка, що складається
 • Робота від акумуляторних або звичайних лужних батарейок (4 шт ААА)
 • До 2 годин безперервного використання. Індикатор рівня заряду батареї допоможе визначити, коли час заряджати пристрій. Навіть якщо ви не можете цього зробити в дорозі, то завжди є можливість користуватися пристроєм за допомогою звичайних лужних одноразових батарейок
 • Розміри: 12,4 x 7,4 x 3,6 см;
 • Вага 227 г

Розширенні можливості:

 • Режим стоп-кадру і можливість додатково збільшити зроблене фото
 • Наявність ліній читання та масок допоможе не втратити рядок при читанні 
 • 20 висококонтрастних режимів перегляду. Стандартні: повноколірний (для перегляду зображень), чорний на білому тлі, білий на чорному тлі, жовтий на синьому тлі, жовтий на чорному тлі. Додаткові режими, що налаштовуються: чорний на жовтому, зелений на чорному, чорний на зеленому, білий на синьому, чорний на синьому, синій на чорному, синій на жовтому, червоний на чорному, чорний на червоному, бурштиновий на чорному, чорний на бурштиновому, фіолетовий на чорному, чорний на фіолетовому, червоний на білому та чорний на блакитному тлі.
 • Можливість зберігання до 80 фото в пам'яті пристрою та передачі їх на комп’ютер через порт USB. Наявний роз'єм мікро-USB для підключення пристрою до ПК
 • Режим слайд-шоу для перегляду зображень
 • У комплект поставки входять акумулятори, зарядний пристрій, ремінець, захисний чохол та USB-кабель
 • Підставку для читання можливо придбати додатково

Задовольняє вимогам МОН України №414 від 23.04.2018 "Про затвердження Типового переліку допоміжних засобів для навчання (спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку) осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в закладах освіти"

Призначення
Для слабозорих
Виробник
Freedom Scientific, США
Діагональ екрану, дюйми
4,3
Рівень збільшення
до 13 крат
Режим читання та перегляду
Лупа Книжковий
Вбудована камера
HD-камера
Кількість кольорових режимів
20
Допоміжні лінії читання та маски
Наявні
Функція Стоп-кадр
Наявна
Функція Автофокус
Наявна
Підключення USB
Наявне
Функція підключення до ПК
Наявна
Кількість збережених фото у пристрої
80
Час автономної роботи
до 2 годин
Вага
227 г
Габарити (ДхШхВ)
124 x 74 x 36 мм

Початок використання:

 1. Увімкніть відеозбільшувач, натиснувши на зелену кнопку внизу з лівого боку екрану.
 2. Подивіться на індикатор рівня заряду. Якщо на ньому зображено одну поділку, або індикатор блимає - зарядіть пристрій.
 3. Розмістіть відеозбільшувач над зображенням або текстом, за допомогою жовтої кнопки вгорі з правого боку екрану налаштуйте необхідний рівень збільшення.
 4. Якщо Ви хочете вибрати колірний режим перегляду зображення, використовуйте сині кнопки ліворуч від екрану.
 5. Для увімкнення допоміжних ліній або масок для читання, натисніть одночасно дві жовті кнопки праворуч від экрану.
 6. Для того, щоб зробити знімок, натисніть червону кнопку праворуч від екрану. Використовуйте жовті кнопки для збільшення зробленого фото.  
 7. Після використання вимкніть відеозбільшувач, натиснувши на зелену кнопку внизу з лівого боку екрану.