Електронний ручний відеозбільшувач RUBY 7 HD

Електронний ручний відеозбільшувач RUBY 7 HD
RUBY 7 HD - електронний портативний ручний відеозбільшувач високої чіткості, виробництва Freedom Scientific, США. Має вбудовану поворотну HD-камеру, повнокольоровий, яскравий екран з діагоналлю 17,78 см (7 дюймів) та розширену функціональність для задоволення потреб слабозорих користувачів: 20 висококонтрастних кольорових режимів, лінії зчитування та маски, режим "Стоп-кадр" (Freeze Frame) та можливість зберігання та експорту зображень. Унікальна поворотна камера PivotCam ™ забезпечує широкий спектр режимів перегляду для читання, письма, перегляду на відстані і навіть "селфі" в режимі дзеркального відображення. RUBY 7 HD поєднує в собі зручність та гнучкість, будучи лідером у сучасному поколінні портативних електронних луп.
37000 грн.
До порівняння

Ключові особливості:

RUBY 7 HD поєднує в собі технологію камери высокої чіткості з легким корпусом та дозволяє отримати зображення високої контрастності. 

Унікальна поворотна камера PivotCam ™ забезпечує широкий спектр режимів перегляду для читання, письма, перегляду об'єктів на відстані, "селфі" в режимі дзеркального відображення.

Семидюймовий екран здатний відображати більше тексту і збільшує матеріали від 2 до 24 разів.

Крім функції збільшення, у RUBY 7 HD встановлено 5 основних режимів перегляду (один повнокольоровий і чотири контрастних режими: чорний колір шрифту на білому тлі, білий колір шрифту на чорному тлі, жовтий колір шрифту на синьому тлі, жовтий колір шрифту на чорному тлі) та ще 15 додаткових кольорових режими, які налаштовуються. 

Ви хотіли б прочитати текст або збільшити зображення, а джерела освітлення недостатньо? У RUBY 7 HD передбачене вбудоване підсвічування об'єкта збільшення. Таким чином, Ви зможете використовувати відеозбільшувач в будь-який час доби, незалежно від навколишнього освітлення.

З RUBY 7 HD більше не доведеться кожного разу нахилятися, намагаючись максимально наблизитися до об'єкту. Просто зафіксуйте його зображення на екрані відеозбільшувача за допомогою функції «Стоп-кадр», а потім розгляньте його. Кнопка панорамування для зображень в режимі стоп кадру - корисне доповнення до основних можливостей пристрою. RUBY 7 HD дозволяє зберігати до 80 зображень в пам'яті пристрою та передавати їх на інші електронні пристрої через USB-порт.

Наявність HDMI порту дозволяє підключити його до телевізора або монітора і використовувати як стаціонарний відеозбільшувач.

Завдяки функції «Автофокус» зображення на екрані буде чітким і різким, навіть коли Ви переміщаєте відеозбільшувач над текстом, на відміну від звичайних оптичних лінз, що допускають розмиття і спотворення зображення.

Використання ліній читання та масок допоможе не втратити рядок при читанні.  

Відеозбільшувач RUBY 7 HD зручний у використанні. Спеціальна підставка для читання, що розкладається та підтримує екран пристрою над текстом під комфортним для читання кутом, дозволяє відеозбільшувачу легко ковзати по сторінці книги або документа під час читання. 

Кнопки пристрою - великі і яскраві, з тактильними позначеннями, їх легко побачити і відчути на дотик.

Технічні характеристики:

 • ЖК екран з високою роздільною здатністю розміром 7 дюймів (17,78 см)
 • Вбудоване LED-підсвічування
 • Збільшення від 2 до 24 крат 
 • Унікальна поворотна камера PivotCam ™. Забезпечує віддалений перегляд, перегляд документів і дзеркальний перегляд
 • Підтримка швидкого читання з функцією Автофокус. Навіть при швидкому переміщенні пристрою по тексту, літери не будуть розмиватися
 • Легка конструкція вагою всього 510 г
 • Габарити: 211 x 147 x 25 мм

Розширенні можливості:

 • Режим стоп-кадру і можливість додатково збільшити зроблене фото
 • Наявність ліній читання та масок допоможе не втратити рядок при читанні 
 • 20 висококонтрастних режимів перегляду, що дозволяють налаштувати найбільш комфортний для зору. Стандартні: повноколірний (для перегляду зображень), чорний на білому тлі, білий на чорному тлі, жовтий на синьому тлі, жовтий на чорному тлі. Додаткові режими, що налаштовуються: чорний на жовтому, зелений на чорному, чорний на зеленому, білий на синьому, чорний на синьому, синій на чорному, синій на жовтому, червоний на чорному, чорний на червоному, бурштиновий на чорному, чорний на бурштиновому, фіолетовий на чорному, чорний на фіолетовому, червоний на білому та чорний на блакитному тлі.
 • Вбудована підставка для читання
 • HDMI порт для підключення до ТВ
 • Можливість зберігання до 80 фото в пам'яті пристрою та передачі їх на комп’ютер через порт USB. Наявний роз'єм мікро-USB для підключення пристрою до ПК
 • До 4 годин безперервного використання
 • У комплект поставки входять: чохол для перенесення, зарядний пристрій, USB кабель, керівництво користувача

Задовольняє вимогам МОН України №414 від 23.04.2018 "Про затвердження Типового переліку допоміжних засобів для навчання (спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку) осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в закладах освіти"

Призначення
Для слабозорих
Виробник
Freedom Scientific, США
Діагональ екрану, дюйми
7
Рівень збільшення
до 24 крат
Режим читання та перегляду
Книжковий Віддалений перегляд Дзеркальний перегляд
Вбудована камера
HD-камера
Кількість кольорових режимів
20
Допоміжні лінії читання та маски
Наявні
Функція Стоп-кадр
Наявна
Функція Автофокус
Наявна
Підключення USB
Наявне
Функція підключення до ПК
Наявна
Підключення до телевізору
Наявне
Кількість збережених фото у пристрої
80
Час автономної роботи
до 4 годин
Вага
510 г
Габарити (ДхШхВ)
211 x 147 x 25 мм

Початок використання:

 1. Увімкніть відеозбільшувач, натиснувши на зелену кнопку внизу з лівого боку екрану.
 2. Подивіться на індикатор рівня заряду. Якщо на ньому зображено одну поділку, або індикатор блимає - зарядіть пристрій.
 3. Розмістіть відеозбільшувач над зображенням або текстом, за допомогою жовтих кнопок вгорі з правого боку екрану налаштуйте необхідний рівень збільшення.
 4. Якщо Ви хочете вибрати колірний режим перегляду зображення, використовуйте сині кнопки ліворуч від екрану.
 5. Для увімкнення допоміжних ліній або масок для читання, натисніть одночасно дві жовті кнопки праворуч від экрану.
 6. Для того, щоб зробити знімок, натисніть червону кнопку праворуч від екрану. Використовуйте жовті кнопки для збільшення зробленого фото.  
 7. Після використання вимкніть відеозбільшувач, натиснувши на зелену кнопку вгорі з лівого боку екрану.