Принтер для друкування інформації шрифтом Брайля VP Rogue

Принтер для друкування інформації шрифтом Брайля VP Rogue
Принтер для друкування інформації рельєфно-крапковим шрифтом Брайля VP Rogue друкує тексти шрифтом Брайля і повноцінну тактильну графіку, де колір тактильно передається висотою крапки. Швидко створює односторонню тактильну графіку з крапками hand-catching Tiger для покращення читабельності складних зображень – ідеально підходить для STEM. Доступний у двох варіантах: VP Rogue Trac - використовує безперервний тракторний папір та VP Rogue Sheet - друкує на папері в аркушах.
205000 грн.
До порівняння

 

Ключові особливості VP Rogue

  • Зворотна сумісність із файлами друку VP Max, включаючи Smarter Balanced
  • ViewPlus Rogue використовує 12 ударних пристроїв для тиснення Брайля та тактильної графіки високої роздільної здатності зі змінною висотою крапок
  • Швидко створює односторонню тактильну графіку з крапками hand-catching Tiger для покращення читабельності складних зображень – ідеально підходить для STEM
  • Забезпечує друк на безперервному тракторному папері (Rogue Trac) або папері в аркушах (Rogue Sheet) шириною до 12 дюймів
  • Забезпечує легке підключення та налаштування

ViewPlus Rogue має нову технологію TigerPlus у поєднанні з оригінальною точкою Tiger, яка дозволяє користувачам повторно використовувати наявний вміст, створений для тиснення Tiger, або створювати новий вміст з роздільною здатністю 100 DPI разом із інтервалом між точками 20 DPI для найкращої якості тактильної графіки. Розширений формат паперу допоможе прилаштувати детальну тактильну графіку до низької сенсорної роздільної здатності, допомагаючи людям із порушеннями зору краще зрозуміти інформацію.

Крапку Брайля, створену ембосерами ViewPlus, можна регулювати по висоті, що дозволяє користувачам налаштувати друк під індивідуальну чутливість кінчика пальця читача. Це робить довге читання шрифтом Брайля приємнішим, зберігаючи при цьому потрібну деталізацію при створенні тактильної графіки.

Унікальною особливістю тактильної графіки, створеної за допомогою ембосерів ViewPlus, є відображення кольорів на дотик за допомогою змінної висоти крапок. Те, що ви бачите на екрані, — це те, що друкують ембосери ViewPlus, використовуючи невисокі тактильні крапки для світліших кольорів і більш високі тактильні крапки для темних кольорів.

Рішення ViewPlus включають драйвери принтерів Windows, які дозволять тиснути безпосередньо з програм Windows, використовуючи той самий процес, що й друк на звичайних кольорових принтерах. Крім того, підтримується прямий друк із записників Брайля.

Хоча VP Ембоссери сумісні з іншим програмним забезпеченням для перетворення текстів на текст шрифтом Брайля, як, наприклад, Duxbury та RTFC, ViewPlus також пропонує пакет програмного забезпечення VP Tiger (VP TSS) для перекладу текстів шрифтом Брайля та тактильного графічного дизайну тощо. TSS дозволяє користувачеві створювати документи шрифтом Брайля в стандартних програмах Windows, таких як MS Word і Excel, без необхідності знати шрифт Брайля.

Тактильний графічний редактор Tiger Designer, який є частиною пакету TSS, дозволяє редагувати дані друку, які візуалізуються на екрані, у співвідношенні 1 до 1, як вони виглядають при тисненні.

Специфікація:

Тактильний друк:

Швидкість тиснення - до 120 знаків на секунду
Режим друку: односторонній
Роздільна здатність друку тактильної графіки: 20 або 100 крапок на дюйм
Висота тактильних крапок: Змінна для відображення кольору
Висота шрифту Брайля: налаштовується, 3 рівні

Папір:

Ширина паперу: 176 – 305 мм 
Щільність: від 90 до 200 гр / м2
Папір: безперервний тракторний (Rogue Trac), аркуші (Rogue Sheet)Підключення:
USB 1.1, 2.0, Ethernet


Сумісність:
Windows 7, 8/8.1, 10


Габарити:
Висота: 158 мм
Ширина: 557 мм
Глибина: 275 мм


Вага: 9 кг

Умови експлуатації:
Рекомендована температура: +15 ° до +35 ° C
Температура зберігання: -20 ° до +70 ° C
Вологість: 20% - 80% RH (така, що не конденсується)

 

Призначення
Для незрячих
Виробник
ViewPlus Technologies, США
Швидкість друку
120 знаків на секунду
Форма тактильної крапки
півкуля піраміда
Друк тексту шрифтом Брайля
односторонній
Тактильна графіка
багаторівнева
Габарити (ВxШxГ)
15,8 х 55,7 х 27,5 см
Вага
9 кг