Принтер для друкування інформації шрифтом Брайля VP Delta 2

Принтер для друкування інформації шрифтом Брайля VP Delta 2
Принтер для друкування інформації рельєфно-крапковим шрифтом Брайля VP Delta 2 друкує тексти шрифтом Брайля і повноцінну тактильну графіку, де колір тактильно передається висотою крапки. Універсальний принтер для тактильного друку невеликих та середніх накладів.
150000 грн.
До порівняння

 

Ключові особливості VP Delta 2: Power-Dot™ Braille з графікою TigerPlus

  • Power-Dot Braille - найнадійніша та найчитабельніша крапка Брайля з усіх настільних принтерів Брайля.
  • ViewPlus Delta 2 використовує 13 ударних пристроїв для тиснення Брайля та тактильної графіки високої роздільної здатності зі змінною висотою крапок
  • Видає двосторонній шрифт Брайля з гладкими закругленими точками для покращення читабельності
  • Забезпечує друк на папері в аркушах шириною до 12 дюймів
  • Забезпечує легке підключення та налаштування

Крапку Брайля, створену ембосерами ViewPlus, можна регулювати по висоті, що дозволяє користувачам налаштувати друк під індивідуальну чутливість кінчика пальця читача. Це робить довге читання шрифтом Брайля приємнішим, зберігаючи при цьому потрібну деталізацію при створенні тактильної графіки.

ViewPlus Delta 2 має нову технологію TigerPlus, яка дозволяє користувачам вибирати між різними стандартами інтервалу між точками Брайля для тиснення разом із тактильною графікою з роздільною здатністю 100 DPI. Розширений формат паперу допоможе прилаштувати детальну тактильну графіку до низької сенсорної роздільної здатності, допомагаючи людям із порушеннями зору краще зрозуміти інформацію.

Унікальною особливістю тактильної графіки, створеної за допомогою ембосерів ViewPlus, є відображення кольорів на дотик за допомогою змінної висоти крапок. Те, що ви бачите на екрані, — це те, що друкують ембосери ViewPlus, використовуючи невисокі тактильні крапки для світліших кольорів і більш високі тактильні крапки для темних кольорів.

Рішення ViewPlus включають драйвери принтерів Windows, які дозволять тиснути безпосередньо з програм Windows, використовуючи той самий процес, що й друк на звичайних кольорових принтерах. Крім того, підтримується прямий друк із записників Брайля.

Хоча VP Ембоссери сумісні з іншим програмним забезпеченням для перетворення текстів на текст шрифтом Брайля, як, наприклад, Duxbury та RTFC, ViewPlus також пропонує пакет програмного забезпечення VP Tiger (VP TSS) для перекладу текстів шрифтом Брайля та тактильного графічного дизайну тощо. TSS дозволяє користувачеві створювати документи шрифтом Брайля в стандартних програмах Windows, таких як MS Word і Excel, без необхідності знати шрифт Брайля.

Тактильний графічний редактор Tiger Designer, який є частиною пакету TSS, дозволяє редагувати дані друку, які візуалізуються на екрані, у співвідношенні 1 до 1, як вони виглядають при тисненні.

Специфікація:

Тактильний друк:

Швидкість тиснення - до 120 знаків на секунду
Режим друку: односторонній, двосторонній (Interpoint)
Роздільна здатність друку тактильної графіки: 100 крапок на дюйм
Рівень шуму:70 дБ (А)
Висота тактильних крапок: для тактильної передачі кольору використовується 8 ступенів висоти крапок (7 рівнів для різних кольорів та 1 білий колір, що передається відсутністю тактильних крапок)
Висота шрифту Брайля: налаштовується, 3 рівні

Папір:

Ширина паперу: 176 – 305 мм 
Щільність: від 90 до 200 гр / м2
Папір у аркушах 
Види та формати паперу у тому числі: Letter, Legal, Ledger, Tabloid, Braille, A3 і A4

Підключення:
USB 1.1, 2.0


Сумісність:
Сумісність: Windows 7, 8/8.1, 10


Габарити:
Висота: 158 мм
Ширина: 557 мм
Глибина: 275 мм


Вага: 9 кг

Умови експлуатації:
Рекомендована температура: +15 ° до +35 ° C
Температура зберігання: -40 ° до +70 ° C
Вологість: 20% - 80% RH (така, що не конденсується)

 

Призначення
Для незрячих
Виробник
ViewPlus Technologies, США
Швидкість друку
120 знаків на секунду
Форма тактильної крапки
півкуля піраміда
Друк тексту шрифтом Брайля
односторонній двосторонній
Тактильна графіка
багаторівнева
Габарити (ВxШxГ)
15,8 х 55,7 х 27,5 см
Вага
9 кг