Термочутливий капсульний папір Zytex2 Swell Paper А4

Термочутливий капсульний папір  Zytex2 Swell Paper А4
Zytex2 Swell Paper - це спеціалізований папір, на якому надруковані або намальовані зображення перетворюються на тактильні за допомогою пристроїв для створення тактильної графіки.
7500 грн.
До порівняння

Принцип створення тактильних малюнків на термочутливому капсульному папері Zytex2 Swell Paper:

для початку на термочутливий капсульний папір наносять зображення, які згодом стануть тактильними (тобто такими, що відчуваються на дотик). Це можуть бути малюнки, літери, креслення, крапки, безперервні лінії. Зображення наносяться від руки спеціальними маркерами або роздруковуються на лазерному принтері. Після цього аркуш  паперу з нанесеними зображеннями пропускається через пристрій для створення тактильної графіки PIAF або Zyfuse. Контрольоване джерело тепла в пристрої спричиняє розбухання термочутливих капсул всередині паперу під нанесеними лініями, таким чином під лініями товщина паперу збільшується і малюнки стають об'ємними.  Готовий продукт - це схема, яку можна інтерпретувати за допомогою дотику.

Особливості паперу:

• Безпечний у використанні зі струменевими та лазерними принтерами, копірами та маркерами

• При використанні з принтерами тактильної графіки не згортається, залишається рівним

• Тривалий термін експлуатації, міцна поверхня

• Простий у використанні 

Специфікація:

Товщина аркуша: 25 мкм

Щільність: 195 - 200 г/см2

Формат: A4

Розмір: 210 х 297 мм

Кількість в упаковці: 200 аркушів 

Часті запитання:

  •  Як надрукувати на папері?

  Для малювання діаграм можна використовувати струменеві принтери, фотокопіри, лазерні принтери або ручки Zymarker. Деякі старі принтери та копіри занадто гарячі і можуть пошкодити папір, але майже все сучасне обладнання сумісне з папером Zytex2. Слід бути обережними при роботі з принтерами тактильної графіки після друкування малюнку на струменевому принтері - переконайтеся, що зображення є повністю сухим перед його пропусканням через принтер тактильної графіки.

  • На якому боці паперу малювати / друкувати плоске зображення?

 На матовому, не білому (не глянцевому) боці.

  • Чи деформується папір?

 Папір може деформуватися (скручуватися) під впливом вологи у атмосфері. Зберігайте папір в рівному положенні та в оригінальній упаковці до безпосереднього використання. Подавайте папір у принтер коротшою стороною.

  •  Які типи ручок можна використовувати?

 Використовуйте лише чорні ручки на основі пігменту або перманентні маркери. Виробник паперу рекомендує використовувати спеціальні маркери Zymarker для отримання чітких тактильних ліній та прогнозованих результатів. Інші кольори та типи ручок можна використовувати для додавання елементів, що не мають бути перетворені в рельєфне зображення. 

  •  Наскільки складними можуть бути зображення?

 Зображення можуть містити стільки деталей, скільки забажаєте. Хоча чітко визначені лінії будуть легше читатися та сприйматися на дотик, ніж тонкі текстури з великою деталізацією.

  •  Чи можна використовувати різні кольори у зображенні?

 Якщо на папері надрукувати кольорове зображення та пропустити цей аркуш через принтер для створення тактильних зображень, то тактильними стануть лише області чорного кольору. Таким чином, можливо використовувати інші кольори для друку тих частин зображень, які ви хочете залишити плоскими.

  • Чи можна пропускати аркуш паперу Zytex2 через пристрій для створення тактильної графіки більше одного разу?

Так, можна, з метою досягнення потрібного рівня опуклості тактильних ліній. Але виробник рекомендує використовувати папір повторно не більше трьох разів. 

  •  Чи можна повторно друкувати на аркуші паперу Zytex2 після його обробки у пристрої для створення тактильної графіки?

 Можливо  повторно наносити зображення на порожні частини аркушу.  Кращий спосіб додати зображення - використовувати спеціальні маркери Zymarker. Можливо також нанести додаткові зображення, пропустивши аркуш через лазерний або струйний принтер за умови, що цей принтер підтримує друк на папері з рельєфними (опуклими) зображеннями. Деякі виробники лазерних та струйних принтерів рекомендують використовувати тільки гладкий папір. Пам'ятайте, що пристрій для створення тактильної графіки не слід використовувати більше 2 - 3 разів для одного аркуша.

Призначення
Для незрячих Для слабозорих
Виробник
Zychem Ltd, Сполучене Королівство