Електронна друкарська машинка для друку шрифтом Брайля Perkins SMART Brailler

Електронна друкарська машинка для друку шрифтом Брайля Perkins SMART Brailler
Електронна друкарська машинка Perkins SMART Brailler призначена не тільки для друкування текстів шрифтом Брайля, а й для прискорення навчання за допомогою візуального, тактильного та звукового зворотного зв’язку, підвищуючи здатність учня обробляти нову інформацію та роблячи навчання цікавим. Ця модель важить на 20 відсотків менше, ніж класична Perkins Brailler, та зручна для транспортування. Безумовною перевагою цієї моделі над механічними друкарськими машинками є інтегрування з основними цифровими сучасними технологіями - Perkins SMART Brailler редагує, зберігає та перетворює документи, що містять Брайль, у цифрові текстові файли через USB, дозволяючи зрячим вчителям або батькам читати ці документи на комп’ютері. Таким чином, дана модель забезпечує кращу співпрацю між незрячими учнями та зрячими вчителями чи батьками, відображаючи текст, що тиснеться шрифтом Брайля, у вигляді плоскодрукованого тексту на екрані дисплея.
150000 грн.
До порівняння

Деякі технічні характеристики:

 • Повне коригування правого та лівого полів для будь-якого розміру паперу та центрування лінії
 • Круглі ручки подачі паперу для легкого завантаження та вивантаження паперу
 • Металева ручка для перенесення
 • Короткий час відгуку між введенням та виведенням
 • Ергономічний дизайн для зручності набору тексту
 • Звуковий сигнал звучить за сім знаків до кінця рядка
 • Звільнення каретки, повне горизонтальне переміщення між упорами
 • Шрифт Брайля, надрукований Perkins Brailler, відповідає стандартам Американської національної бібліотечної служби щодо розміру та інтервалу шрифту:
 1. Висота крапки: 0,5 мм
 2. Діаметр крапки: 1,4 мм
 3. Відстань між крапками: 2,3 мм
 4. Відстань між символами: 6 мм
 5. Міжрядковий інтервал: 10 мм
 • Розміри: 34 х 15  х 24 см 
 • Комірок Брайля у рядку: 28
 • Рядків на сторінку: 26
 • Розмір екрану: 10,9 см
 • Роздільна здатність екрану: 480 X 272 пікселів
 • Можливість зміни відображення кольорів тексту та фону на екрані
 • Регульована яскравість екрану
 • Доступний у блакитному, малиново-червоному, синьому (лише APH) кольорах
 • Доступні 10 поширених мов
 • Вага: 3,9 кг

У комплект постачання входять:

 • Керівництво користувача 
 • Шкіряний пилозахисний чохол
 • Дерев'яний корректор

 

Виробник
Perkins, США
Призначення
Для незрячих
Формат Брайля
шестикрапка
Друк тексту шрифтом Брайля
односторонній
Форма тактильної крапки
півкуля
Вага
3,9 кг

Обслуговування та ремонт друкарської машинки

Своєчасне обслуговування та підтримання належним чином робочого стану друкарської машинки Perkins SMART Brailler дозволяє користуватися пристроєм довгі роки. 

Прості кроки для підтримання роботи друкарської машинки:

 • Зберігайте свою друкарську машинку в чистому сухому приміщенні; висока вологість може прискорити корозію металевих компонентів.
 • Регулярно чистіть корпус машинки, використовуючи ворсисту тканину та щітку з м’якою щетиною.
 • Завжди тримайте свою друкарську машинку, коли вона не використовується; накритою захисним шкіряним чохлом. Це дозволить уникнути потрапляння пилу та сміття у пристрій та уникнути передчасного ускладнення руху ключів та вузла каретки.
 • Переконайтеся, що у вас остання версія програмного забезпечення.
 • Друкарська машинка Perkins SMART Brailler потребує регулярного технічного обслуговування кожні 3-5 років. Надішліть свою друкарську машинку до сертифікованого ремонтного центру Perkins для технічного обслуговування.

 

Поширені запитання

Як створити новий файл, для початку друку  шрифтом Брайля?

На екрані введення шрифта Брайля натисніть маленьку круглу кнопку "меню", за допомогою клавіші навігації "вниз" виберіть "Файл", а потім "Новий файл". Ви повернетесь на екран "Брайлівський запис", і будь-який текст, введений у перший рядок, стане назвою файлу.

Як зберегти файли?

Існує два способи збереження файлів. Щоб зберегти файл на внутрішньому диску SMART Brailler, натисніть кнопку головного меню (маленька зелена кнопка у верхній лівій частині навігаційних кнопок), а потім прокрутіть вниз за допомогою навігаційної кнопки "вниз" до "Файл". Виберіть "Файл", а потім виберіть "Внутрішні файли". Після відкриття меню «Внутрішній файл» виберіть «Зберегти файл». Назва файлу зберігатиметься як перші кілька літер документа.

Щоб зберегти файл на USB-накопичувачі, спочатку вставте USB у USB-порт на правій стороні дисплея. Перейдіть до кнопки головного меню, а потім прокрутіть вниз за допомогою навігаційної кнопки «вниз» до «Файл». Виберіть "Файл", а потім "USB-файли". Відкриється меню файлів USB. Виберіть "Зберегти файл". Назва файлу зберігатиметься як перші кілька літер документа.

Як видалити помилку? Як функція видалення працює з екраном дисплея?

Використовуйте клавішу "Backspace" 2 рази, щоб розташувати чорну кнопку вузла видалення над потрібною коміркою на папері. Далі натисніть цю чорну кнопку вниз, щоб згладити папір, помилкова літера також буде видалена з електронного файлу та екрана дисплея і підтверджена голосом TTS, озвучуючи букву, і "стерто".

Я хочу внести зміни до попереднього рядка у своєму файлі, коли я вже перебуваю в рядку нижче сторінки.

На SMART Brailler ви можете лише повернутися назад і відредагувати поточний рядок, на якому перебуваєте. Після натискання клавіші «Пробіл рядків» єдиним способом редагування рядка є збереження файлу на USB та редагування файлу на комп’ютері. Нові рядки можна додавати до існуючого файлу, але жодні попередні рядки не можна редагувати на самому SMART Brailler.

Як перенести файли із SMART Brailler на ПК?

Файли, збережені SMART Brailler - це текстові файли .txt, які можна відкрити на будь-якому комп’ютері та відредагувати там за допомогою будь-якого програмного забезпечення для редагування тексту. Якщо ви хочете перенести їх назад у SMART Brailler, вам потрібно переконатися, що на виході є файл *.txt. SMART Brailler не відкриває файли документів Microsoft Word, вам потрібно зберегти його як файл *.txt із Word, якщо ви хочете, щоб його читав SMART Brailler.

Як перенести файли з ПК на SMART Brailler?

Файли повинні мати текстовий формат .txt, щоб їх читав та відкривав SMART Brailler.

Чому батарея не відображається на 100%, навіть якщо я довгий час заряджав батарею?

SMART Brailler показує заряд акумулятора лише з кроком 25%: 25, 50, 75 і 100. 100% відображається лише в тому випадку, якщо фактичний заряд акумулятора перевищує 94%. Таким чином, акумулятор може бути зарядженим на 94%, при цьому на екрані відображатиметься 75%. Відсоток не настільки важливий, як фактичний час автономної роботи, який ви отримуєте під час використання SMART Brailler, що становить принаймні 1 день навчання.

Як змінити колір екрана?

Зайдіть в Меню / Налаштування / Колір і виберіть бажану комбінацію кольорів.

Чи можу я використовувати гостьового користувача чи мені потрібно створити нового користувача?

Гість-користувач призначений для того, щоб дозволити вам швидко розпочати роботу, і ним можна користуватися весь час, якщо хочете. У вас є можливість додавати користувачів, щоб кожен користувач міг зберігати власні файли та налаштування, не змінюючи налаштування інших користувачів. Якщо Ви - єдиний користувач цього пристрою, то немає жодної причини не використовувати обліковий запис "Гість" постійно.

Де я можу отримати опис того, що роблять кнопки на SMART Brailler?

Використовуйте аудіо-тур, до якого можна отримати доступ із меню привітання при запуску, використовуючи навігаційну кнопку вниз у правій частині екрана.

Як я можу визначити, яка версія програмного забезпечення завантажена в мій SMART Brailler?

Корисно знати, яка версія програмного забезпечення є на вашому SMART Brailler, щоб ви могли визначити, чи потрібно оновлення. Ви можете зробити це, натиснувши кнопку Меню, вибравши Налаштування / Система / Інформація про систему та прокрутивши до інформації про версію програмного забезпечення в останньому рядку.

Який рекомендований формат для запису нового файлу шрифтом Брайля?

Оскільки перший рядок файлу зберігається як назва файлу, тому рекомендуємо спочатку вказувати назву та дату, які дозволять вам визначити вміст файлу та версію цього файлу, тобто різницю між усіма вашими файлами з однаковим найменуванням.

Як продовжити термін служби акумулятора?

Існує ряд способів продовжити час автономної роботи. Найбільше витрачається енергії на роботу екрану на передній панелі SMART Brailler. Ви можете вимкнути екран, натиснувши верхню кнопку швидкого запуску в лівій частині екрана. Або повністю вимкніть насадку, натиснувши кнопку ввімкнення / вимкнення внизу праворуч.

Інші варіанти: відрегулюйте яскравість, перейшовши до кнопки головного меню, натисніть «Налаштування», виберіть «Яскравість», а потім відрегулюйте яскравість вниз. Налаштуйте таймер екрану, щоб затемнити екран через коротший час, ніж за замовчуванням. Виберіть Меню / Налаштування / Живлення / Акумулятор / Таймер екрана та виберіть коротший за часом варіант.

Коли я друкую шрифт Брайля у 29-й комірці рядка, курсор на екрані дисплея переходить назад у позицію 4. У чому проблема?

Деякі окремі електронні друкарські машинки Perkins SMART Braillers мають максимальну кількість комірок у рядку 29 замість 28. Таке відбувається через механічні допуски. З цими допусками, друкування символів у кінці рядка може створити ситуацію, коли курсор SMART Brailler “перескакує” назад у позицію 4. Це не проблема. Якщо один раз натиснути клавішу "BS", курсор повернеться до клітинки 28, також натискання клавіші "LS" та переміщення каретки ліворуч вирішать цей візуальний недолік.