Пристрій для створення тактильних зображень PIAF

Пристрій для створення тактильних зображень PIAF
Пристрій PIAF (Pictures in a Flash) створює тактильні графічні зображення на спеціальному термочутливому капсульному папері - "термопапері".  PIAF використовується незрячими і слабозорими користувачами в освітніх і професійних сферах діяльності та для особистих цілей. В сфері освіти PIAF може використовуватися для подання простих форм і основних понять; допоможе впровадити концепцію малювання і двовимірного представлення тривимірних об'єктів. PIAF зручний для доступу до графічної інформації практично у всіх предметних областях, особливо в області математики і точних наук. PIAF використовується для відображення графіків при вивченні математичних функцій, малюнків, дидактичних матеріалів для різних шкільних предметів, планів приміщень, карт місцевості тощо. У професійній сфері PIAF дає можливість незрячим людям отримати доступ до діаграм і графіків, наприклад, до графіків продажів, організаційної структури та іншого.
27000 грн.
До порівняння

Принцип роботи пристрою:

для початку на термочутливий капсульний папір наносять зображення, які згодом стануть тактильними (тобто такими, що відчуваються на дотик). Це можуть бути малюнки, літери, креслення, крапки, безперервні лінії. Зображення наносяться від руки спеціальними маркерами або роздруковуються на лазерному принтері. Після цього аркуш термочутливого капсульного паперу з нанесеними зображеннями пропускається через пристрій PIAF. Контрольоване джерело тепла в пристрої спричиняє розбухання термочутливих капсул всередині паперу під нанесеними лініями, таким чином під лініями товщина паперу збільшується і малюнки стають об'ємними. Можливо нанесення нових елементів на готовий тактильний малюнок і повторне пропускання аркушу через пристрій.

Увага! Пристрій PIAF може бути застосований виключно зі спеціальним термочутливим капсульним папером і не формує тактильні зображення на звичайному папері для письма.

Специфікація:

 • Використовує тільки спеціальний термочутливий капсульний папір в аркушах.
 • Розмір паперу - до А3 формату.
 • Контроль температури (9 ступенів).
 • Звукові сигнали під час роботи пристрою допомагають незрячим і слабозорим користувачам орієнтуватися в процесі роботи пристрою.
 • Простота при користуванні і транспортуванні.

Габарити:

 • Габарити: 190мм х 43мм х 147мм (ВxШxГ)
 • Вага: 5,9 кг.

Умови експлуатації:

 • Напруга: 240 В або 110 В.

Комплект поставки:

 • Пристрій для створення тактильних зображень PIAF.
 • Маркер для нанесення зображень, які згодом стануть тактильними.
 • Інструкція з експлуатації.
  Увага! Термочутливий капсульний папір в комплект поставки не входить.
Призначення
Для незрячих Для слабозорих
Виробник
Harpo Sp. z o. o., Польща
Тактильна графіка
багаторівнева
Підключення
Підключення до комп`ютеру відсутнє
Габарити (ВxШxГ)
19 х 4,3 х 14,7 см
Вага
5,9 кг