Принтери для друку шрифтом Брайля

Можливість прочитати текст і відчути графічне зображення - актуальна для незрячих осіб, які прагнуть жити і працювати в сучасному суспільстві.

Використання принтерів для друку текстів шрифтом Брайля та створення тифлографіки (яку ще називають тактильною або об'ємною графікою) при виданні книжок, підручників, брошур і просто документації, дозволяє незрячим отримати доступ до інформації на роботі і вдома, в бібліотеках, школах і університетах.

ТіфлоЦентр представляє лінійку пристроїв друку тактильної графіки і текстів шрифтом Брайля як для невеликих накладів в умовах дому або офісу, так і для створення професійної поліграфії. 

ТифлоЦентр має статус офіційного партнера-дистриб'ютора в Україні найбільших компаній-виробників обладнання для друку, таких як Index Braille, ViewPlus Technologies, тощо.  Крім того, ТифлоЦентр є видавництвом та створює і безпосередньо друкує  книжки та іншу поліграфічну продукцію шрифтом Брайля. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковані послуги не тільки з підбору принтерів Брайля, спираючись на знання та багаторічний видавничий досвід, а й з користування обладнанням, що було поставлене.

Сортування: