Електронний ручний відеозбільшувач RUBY

Електронний ручний відеозбільшувач RUBY
RUBY® - найкомпактніший з електронних портативних відеозбільшувачів, виробництва Freedom Scientific, США. Має вбудовану камеру і повнокольоровий, яскравий екран з діагоналлю 10,9 см (4,3 дюйма), легко вміщується у кишені або сумці. Беріть пристрій з собою в аптеку, магазин або бібліотеку - завдяки RUBY® читання книг, газет, перегляд рахунків, чеків і цінників стане набагато зручнішим.
16000 грн.
До порівняння

Ключові особливості:

Плавне збільшення - від 2 до 14 разів, що дозволяє підібрати потрібний ступінь збільшення для конкретного тексту або зображення.

Крім функції збільшення, у RUBY® встановлено 5 режимів перегляду для максимально комфортного читання. А саме, один повнокольоровий і чотири контрастних режими: чорний колір шрифту на білому тлі, білий колір шрифту на чорному тлі, жовтий колір шрифту на синьому тлі, жовтий колір шрифту на чорному тлі.

Ви хотіли б прочитати текст або збільшити зображення, а джерела освітлення недостатньо? У RUBY® передбачене вбудоване підсвічування об'єкта збільшення. Таким чином, Ви зможете використовувати відеозбільшувач в будь-який час доби, незалежно від освітлення.

З RUBY® більше не доведеться кожного разу нахилятися, намагаючись максимально наблизитися до об'єкту. Просто зафіксуйте його зображення на екрані відеозбільшувача за допомогою функції «Стоп-кадр», а потім розгляньте його. RUBY® дозволяє зберігати до 15 зображень в пам'яті пристрою, і потрібна інформація залишиться з Вами.

Завдяки функції «Автофокус» зображення на екрані буде чітким і різким, навіть коли Ви переміщаєте відеозбільшувач над текстом, на відміну від звичайних оптичних лінз, що допускають розмиття і спотворення зображення.

Відеозбільшувач RUBY® простий і зрозумілий у використанні - Ви можете помістити його безпосередньо над об'єктом для збільшення, склавши ручку для утримування, або використовувати як збільшувальну лупу, утримуючи за ручку. Кнопки пристрою - великі і яскраві, з тактильними позначеннями, їх легко побачити і відчути на дотик.

Технічні характеристики:

 • ЖК екран з високою роздільною здатністю розміром 4,3 дюйма (10,9 см)
 • Вбудоване LED-підсвічування
 • Збільшення від 2 до 14 крат з розкладеною ручкою (в режимі лупи)
 • Збільшення від 5 до 10 крат зі складеною ручкою (в режимі читання горизонтально на столі)
 • Легкий - вага лише 218 г
 • Робота від акумуляторних або звичайних лужних батарейок (4 шт ААА)
 • До 2 годин безперервного використання. Індикатор рівня заряду батареї допоможе визначити, коли час заряджати пристрій. Навіть якщо ви не можете цього зробити в дорозі, то завжди є можливість користуватися пристроєм за допомогою звичайних лужних одноразових батарейок
 • Підтримка швидкого читання з функцією Автофокус. Навіть при швидкому переміщенні Ruby по тексту, літери не будуть розмиватися
 • Ручка, що складається
 • Розміри: 12,5 см x 7,5 см x 3,4 см;
 • Вага 218 г

Розширенні можливості:

 • Режим стоп-кадру і можливість додатково збільшити зроблене фото
 • 5 режимів перегляду: повноколірний (для перегляду зображень) і 4 висококонтрастних режиму для читання (чорний на білому тлі, білий на чорному тлі, жовтий на синьому тлі, жовтий на чорному тлі)
 • Можливість зберігання до 15 фото в пам'яті пристрою. Наприклад, графік роботи, номер телефону, інструкцію, рецепт або іншу інформацію для подальшого використання
 • У комплект поставки входять акумулятори, зарядний пристрій, ремінець і захисний чохол
 • Підставку для читання можливо придбати додатково
Призначення
Для слабозорих
Виробник
Freedom Scientific, США
Діагональ екрану, дюйми
4,3
Рівень збільшення
до 14 крат
Режим читання та перегляду
Лупа Книжковий
Вбудована камера
Звичайна
Кількість кольорових режимів
5
Допоміжні лінії читання та маски
Відсутні
Функція Стоп-кадр
Наявна
Функція Автофокус
Наявна
Підключення USB
Відсутнє
Функція підключення до ПК
Відсутня
Кількість збережених фото у пристрої
15
Час автономної роботи
до 2 годин
Вага
218 г
Габарити (ДхШхВ)
125 x 75 x 34 мм

Початок використання:

 1. Увімкніть відеозбільшувач, натиснувши на зелену кнопку вгорі з лівого боку екрану.
 2. Подивіться на індикатор рівня заряду. Якщо на ньому зображено одну поділку, або індикатор блимає - зарядіть RUBY®.
 3. Розмістіть відеозбільшувач над зображенням або текстом, за допомогою жовтої кнопки вгорі з правого боку екрану налаштуйте необхідний рівень збільшення.
 4. Якщо Ви хочете вибрати колірний режим перегляду зображення, натисніть на синю кнопку внизу зліва від екрану.
 5. Після використання вимкніть відеозбільшувач, натиснувши на зелену кнопку вгорі з лівого боку екрану.