Читаюча машина Bruno

Читаюча машина Bruno
Читаюча машина Bruno - це пристрій, який читає вголос плоскодруковані тексти на фізичних носіях, таких як журнали, газети або книжки. Працює за принципом сканування, розпізнавання і озвучування тексту синтезованої мовою, у тому числі українською. Пристрій дуже простий у використанні, має лише чотири функціональні кнопки. Особливістю пристрою є технологія сканування SEE і можливість прямого експорту розпізнаного тексту в аудіо форматі у файлову систему тіфлоплеера HumanWare Victor Reader Stream.
83000 грн.
До порівняння

Особливості:

Простота використання

Панель управління читаючої машини Bruno містить тільки 4 функціональні клавіші тактильними ідентифікаційними мітками. Залежно від вашої потреби ці кнопки надійно служать для всіх - навіть для людей без навичок роботи з комп'ютером. Клавіші забезпечують два рівня функціональності. Перший рівень призначений для базових завдань - сканування, читання, настройки швидкості та базової навігації по тексту. Другий рівень складається з поєднань клавіш для розширеної навігації по відсканованих сторінках і експорту аудіофайлів.

Гнучкий вибір мови

Читаюча машина Bruno озвучує тексти українською, польською, російською, німецькою, англійською, французькою та багатьма іншими мовами.

Експорт MP3

Після того як обробка сторінок закінчена, розпізнаний текст можна зберегти у форматі mp3 на будь-якому з'ємному носії, що відповідає стандартам Windows USB 2.0 / 3.0.

Зовнішня перехресна сумісність

Bruno - єдиний пристрій, що забезпечує сумісність з популярним портативним мультимедійним тіфлоплеером HumanWare Victor Reader Stream. Дійсно, прямий експорт аудіо в форматі mp3 в файлову систему цього плеєра ще ніколи не здійснювався так просто.

Увага! Тіфлоплеер HumanWare Victor Reader Stream в комплект поставки НЕ входить.

Запатентоване апаратне рішення

У читаючій машині Bruno використовується технологія SEE ™ (англ. Shadow Elimination Element - технологія усунення тіней), патентна заявка на яку знаходиться на розгляді. Технологія SEE ™ забезпечує зображення без спотворення і тіней в межах 2 мм від корінця книжкової палітурки. Найбільші проблеми, як правило, створюють книжки у м'якій обкладинці. Чим вище якість сканованих зображень, тим точніше розпізнається текст. Bruno - це пристрій для читання без вгадування!

Функціональні клавіші

Чотири функціональні клавіші забезпечують простий і зручний робочий інтерфейс, навіть для людей, які не мають навичок роботи з комп'ютером. У повсякденному використанні тактильні ідентифікаційні мітки чітко і інтуїтивно розпізнаються користувачем.

Команди, що підтримуються функціональними клавішами:

  • пакетне сканування десятків сторінок і їх подальша обробка протягом одного сеансу роботи
  • розпізнавання тексту
  • зміна мови / голосу
  • текстова навігація по поточній сторінці і прокрутка всього документа, переходячи по сторінках
  • настройки швидкості відтворення вголос
  • експорт звукових файлів у форматах mp3 в HumanWare Victor Reader Stream
  • експорт звукових файлів у форматах mp3 на з'ємний носій USB
Призначення
Для незрячих Для слабозорих
Виробник
Brunomaster, Латвія
Синтез української мови
наявний