Шумопоглинаюча шафа Acoustic Hood Everest

Шумопоглинаюча шафа Acoustic Hood Everest
Шумопоглинаюча шафа Acoustic Hood Everest спеціально розроблена для принтерів Index Everest-D V4 та Index Everest-D V5. Знижує рівень шуму на 90%, тим самим забезпечуює комфортні умови для людей, які працюють з принтером для друку шрифтом Брайля. Підходить для використання в будь-яких приміщеннях, у тому числі в класних кімнатах, офісах, поліграфіях.
50000 грн.
До порівняння

Друк текстів шрифтом Брайля і тактильної графіки на принтерах Index Everest-D відбувається шляхом ембосування, тобто удару молоточком для формування тактильної крапки на папері. При цьому процесі рівень шуму досить високий. Шумопоглинаюча шафа Acoustic Hood Everest ефективно (до 90%) знижує рівень шуму при роботі принтера. Постачається відразу готовою до використання: збірка шафи не потрібна, просто помістіть Ваш принтер Index Everest-D всередину шафи і закрийте дверцята.

Корпус шафи виконаний з пофарбованого МДФ (деревоволокнистих плит середньої щільності), загартованого скла і алюмінієвих профілів. Його сучасний і стильний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.

Для стандартного і буклетний друку шрифтом Брайля на папері в аркушах.

Специфікація:

Рівень шуму 60 (дБ)
A4 / A3 і Letter / Tabloid
Зберігання до 50 аркушів паперу
Вентиляція здійснюється за допомогою вентилятора принтера Брайля
Габарити (ШхГхВ): 60x39x92 см
Вага: 23 кг

Призначення
Для незрячих
Виробник
Index Braille, Швеція